| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | Epson |
| Series | Epson TM-T88 |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Model | Epson TM-T88V |
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | IDN |
| MPN | M244A TM-T88V |
| Print Width | 3.13 in |
| California Prop 65 Warning | This item does NOT contain any chemicals or materials specified in the California Prop 65 list. |
Check the listing for details. TM-T88V POS Thermal Receipt Printer IDN w/ AC Adapter Epson Micros Compact M244A. Condition: Used. Listed at 70.00 USD. TM-T88V POS Thermal Receipt Printer IDN w/ AC Adapter Epson Micros Compact M244A These came from a local university. There are maybe a few marks/scratches on the body, nothing major. The one in the pictures will probably not be the one that you get but it should be in similar cosmetic condition. Any that might have more scratches etc would be held back and the listing updated along with the pictures to show them. Look at the picture showing the back to see the sort of connections it has on it. An Epson AC power adapter (cord) comes with it. If you're local to west Cincinnati, you can pick this up and save the shipping time and cost.