| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Epson |
| Industry | Retail |
| Series | Epson TM-T88V |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Print Method | Thermal |
| Model | TM-T88V |
| Connectivity | USB, Parallel |
| MPN | M244A |
Check the listing for details. Epson TM-T88V POS USB Parallel Thermal Receipt Printer M244A / NO AC ADAPTER. Condition: Used. Listed at 37.49 USD. Model: Epson TM-T88V POS USB Parallel Thermal Receipt Printer M244A / NO AC ADAPTER Condition: Pre-owned. Tested working. In good condition, it has some scratches from previously use. (Please refer to the pictures for more information). You will get the ITEM exactly as shown on the photos. SHIPPING I ship via FedEx, UPS and USPS Mon-Fri. I choose the fastest of the 3 options. Our goal is 100% positive feedback. Contact us with any problems so we can help! 79