| Non-Domestic Product | No |
|---|---|
| Print Technology | Thermal |
| Custom Bundle | No |
| Print Method | Thermal |
| Modified Item | No |
| Brand | Epson |
| Series | Epson TM-T88V |
| Printer Type | Point of Sale Printer |
| Technology | Thermal |
| Model | M244A |
| Connectivity | Ethernet & USB |
| Print Width | 3.13 in |
| Country of Origin | Philippines |
| Product Line | Epson TM-T88V |
Check the listing for details. Epson TM-T88V Thermal POS Receipt Printer Ethernet / USB Printer M244A #2. Condition: Used, Made in Philippines. Listed at 129.99 USD. 1 Printer with Ethernet / USB interface See photo and make sure that this is the interface that you need. NOTE: Used Tested and in A+ working condition new PRINTHEAD 100% tested and working. Connect VIA USB or Ethernet.