| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | Retail |
| Series | Epson TM-T88V |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Print Method | Thermal |
| Model | TM-T88V |
| Connectivity | USB |
| MPN | C31CA85322 |
| Machine Compatibility | Windows |
| Print Width | 3.13 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
Check the listing for details. Epson TM-T88V Thermal Receipt Printer - USB, Grey, with Power Supply. Condition: New – Open box. Listed at 75.00 USD. It features a convenient USB connectivity, making it easy to integrate with a variety of POS systems.