| Industry | Kitchen/Restaurant |
|---|---|
| Series | Epson TM-T88V |
| Type | POS Receipt Printer |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Custom Bundle | No |
| Model | Epson TM-T88V |
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | USB |
| UPC | 132017617510 |
| Print Width | 3.13 in |
| Machine Compatibility | Windows |
| Brand | Epson |
| MPN | TMT88V |
Check the listing for details. Epson TM-T88V Thermal Receipt Printer USB M244A. Condition: Used. Listed at 69.99 USD. This printer is in great condition amd comes with power cable