| UPC | 0033585467623 |
|---|---|
| Width | 6.3in |
| Depth | 9.8in |
| Weight | 8.15lbs. |
| Industry | US |
| Brand | Epson |
| Series | TM-U220 |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Print Method | Dot Matrix |
| Model | TM-U220B |
| Connectivity | Ethernet (RJ-45) |
| MPN | C31C514667 |
| Machine Compatibility | Windows |
| Print Width | 2.50 in |
Check the listing for details. Epson TM-U220B M188B Kitchen Receipt Printer [ETHERNET/Network E04 +Power Cord]. Width: 6.3in, Condition: Used. Listed at 135.00 USD. Preowned, but cleaned and tested and working. I’ll try to clean it a bit more before shipping.