| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm) |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Technology | LED |
| Memory | 16 MB |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | Indonesia |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), A8 (52 x 74 mm), B5 (176 x 250 mm) |
| UPC | 0010343934986 |
| Grayscale Depth | 16 Bit |
| Color Depth | 30 Bit |
| MPN | B11B226201-N |
| Item Length | 11.6 in |
| Brand | Epson |
| Type | Desktop Scanner |
| Maximum Resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Item Height | 6.9 in |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | Epson Workforce ES-400 |
| Connectivity | USB 3.0 |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Features | Scanner, Duplex |
| Item Width | 6.6 in |
| Product Line | Epson WorkForce |
Check the listing for details. Epson WorkForce ES-400 Duplex USB Desktop Document Scanner. Condition: Open box, Made in Indonesia. Listed at 229.00 USD. Unused item. New condition. See listing 227288291319. Same item, no sales tax.