| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | EQ-313 Digital Equalizer |
| Power consumption | 15W |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Color | Black |
| Model | EQ-313 |
| Power supply mode | 110-220V |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Product size | 480mm x 175mm x 50mm/18.9" x 6.9" x 2" (WxDxH) |
Check the listing for details. EQ-313 Digital Equalizer 31 Band Equalizer Enables Noise Reduction for Bar Stage. Color: Black, Condition: New. Listed at 139.75 USD. Music equalizer can easily improve the sound quality. The music is retouched with an equalizer to enhance the sound quality of the music. It reduces the impact of noise and outputs high-definition sound quality.