| Option | 220V |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Line output impedance | 300Ω |
| Type | Equalizer |
| Line input impedance | 15KΩ |
| Color | Black |
| Model | EQ-323 |
| Signal-to-noise ratio | 82dB |
| Features | Digital |
| Frequency response | 80Hz-15kHz |
| Country/Region of Manufacture | China |
Check the listing for details. EQ-323 2U Dual 31-band Professional Graphic Equalizer Spectrum Digital Equalizer. Color: Black, Condition: New. Listed at 202.97 USD. Standard 2U model can be rack-mounted. - Dual 31-band professional digital equalizer. - LCD dual 31-band spectrum flash: Dual 31-band DSP processing equalizer. Each band with LCD spectrum display light.