| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Equalizer |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Color | Black |
| Model | EQ31SUB |
| Transmission gain | 1dB or 11dB |
| Power supply | 110V-220V |
| Frequency response | 80Hz - 15kHz |
| Year Manufactured | 2024 |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. EQ31SUB Digital Equalizer 31-Stage Tuner Noise Reduction Processor 110V-220V my2. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 110.20 USD. 1 x Digital Equalizer. Usually it costs about 30USD-50USD.