| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Expiration Date | No |
| Size | Medium |
| Color | Clear |
| MPN | 314558762201 |
| Material | Stripes |
| Item Length | 1 in |
| Suitable For | Nasal Congestion |
| California Prop 65 Warning | Not Applicable |
| Brand | EQUATE |
| Type | Nasal Strip Pack |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 3 in |
| Model | Snoring |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Unit Quantity | 30 |
| Item Width | 4 in |
| Item Weight | 0.065 lbs |
Check the listing for details. Equate™Nasal Strips for Sensitive Skin, Clear, 30 Count. Color: Clear, Condition: New with box. Listed at 10.00 USD. Equate™Nasal Strips for Sensitive Skin, Clear, 30 Count. Box is ripped up as seen in pictures