| Brand | Equip |
|---|---|
| Compatible With | Smartphones |
| Dimensions | 20,3 x 23,7 x 65 cm; 1,66 Kilogramm |
| Item Length | 203mm |
| Item Width | 237mm |
| Item Height | 650mm |
| Item Weight | 1660g |
| Color | black |
| Language | French |
| Mount Type | Ceiling Mount |
| Compatible Model | Samsung Galaxy S10 |
| Type | Mounts |
| Title | Equip 650702 Universal Ceiling/Wall Bracket Height and Distance A |
| MPN | 650702 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4015867197899 |
Check the listing for details. Equip 650702 Universal Ceiling/Wall Bracket Height and Distance Adjustable Max.. Color: black, Condition: New, Made in UK. Listed at 80.21 USD. 20 kg Black. MPN: 650702. Follow the video instructions to install your projector with ease. Mount Type: Ceiling Mount. Item Height: 650mm. Item Width: 237mm. Item Length: 203mm. Type: Mounts.