| Item Height | 42mm |
|---|---|
| Item Weight | 800g |
| MPN | 608017 |
| Title | Equip Patch Cable Cat8.1 S/FTP Grey |
| Brand | Equip |
| Compatible Model | Cat |
| Item Length | 133mm |
| Item Width | 7mm |
| Color | Copper,Grey |
| Connector Type | RJ45 |
| Dimensions | 13.34 x 0.79 x 4.22 cm; 800 g |
| Type | Patch Cables |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4015867223376 |
Check the listing for details. Equip Patch Cable Cat8.1 S/FTP Grey. Color: Copper,Grey, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.35 USD. Title: Equip Patch Cable Cat8.1 S/FTP Grey. Type: Patch Cables. Color: Copper,Grey. Item Length: 133mm. Item Weight: 800g. Condition: New. Connector Type: RJ45.