| Item Height | 150mm |
|---|---|
| Item Weight | 2000g |
| MPN | kenhalterung |
| Title | Equip Projector Ceiling Mount Universal up to 13.5 kg |
| Brand | Equip |
| Item Length | 300mm |
| Item Width | 300mm |
| Color | silver |
| Mount Type | Ceiling Mount |
| Dimensions | 30 x 30 x 15 cm; 2 kg |
| Compatible With | Projectors |
| Type | Mounts |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4015867238530 |
Check the listing for details. Equip Projector Ceiling Mount Universal up to 13.5 kg. Color: silver, Condition: New, Made in UK. Listed at 49.56 USD. The mount allows for flexible installation and can be optimally adapted to your individual needs. Mount Type: Ceiling Mount. Installation material: complete mounting kit with all necessary screws and dowels for secure ceiling mounting.