| Title | Equip Universal Projector Ceiling/Wall Mount Height and Distance |
|---|---|
| Item Height | 650mm |
| Item Width | 237mm |
| Item Weight | 997g |
| Compatible With | TVs |
| Brand | Equip |
| Color | White |
| Item Length | 203mm |
| Type | Mounts |
| Dimensions | 20.3 x 23.7 x 65 cm; 997.9 g |
| Mount Type | Wall Mount |
| MPN | 650703 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4015867197905 |
Check the listing for details. Equip Universal Projector Ceiling/Wall Mount Height and Distance Adjustable Max.. Color: White, Condition: New, Made in UK. Listed at 80.21 USD. Follow the video instructions to install your projector with ease. 20 kg White. Mount Type: Wall Mount. Item Height: 650mm. Item Width: 237mm. Item Length: 203mm. Type: Mounts.