| Brand | EQUUS |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | E99915 |
| Quantity | Contact us to Confrim Quantity |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Fitment Type | High Performance and Racing Parts |
| Product Details | All Product Details Available Below |
| Package Weight | 0.14 lbs (0.06 kg) |
| Package Length | 5.15 in (13.08 cm) |
| Package Width | 4.85 in (12.32 cm) |
| Package Height | 1.45 in (3.68 cm) |
| Shipping Time | Order Ships Same Day before 4pm |
| International Customers | Hassle-Free Global Shipping, we Handle all Paperwork |
| Bulk and Special Orders | Bulk Purchases & Special Orders Available on Request |
Check the listing for details. Equus E9995, Sensor Tachometer Inductive Pickup High Performance & Racing Parts. Condition: New. Listed at 41.34 USD.