| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Beige |
| Item Height | 42.9 in |
| Item Length | 16 in |
| Item Width | 16 in |
| Number of Items in Set | 4 |
| Room | Dining Room, Kitchen, Living Room |
| Style | Modern |
| Type | Barstool |
Check the listing for details. Ergonomic Adjustable Bar Stools Set 360° Swivel Modern Kitchen Seating 4PCS New. Color: Beige, Condition: New. Listed at 210.35 USD. Sun Shade Grass Seed Mix Durable Lawn Drought Heat Resistant Easy Care 6600sqft. Ergonomic Design: Featured with the ergonomically curved design, the backrest will provide support for the lumbar region and reduces the pressure on the back, realizing a sedentary office without fatigue.