| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Height | 2 in |
| Item Weight | 1.5 lb |
| Item Width | 5 in |
| Items Included | Shovel |
| Material | Iron |
| Type | Shovel |
| Unit Type | lb |
Check the listing for details. Ergonomic Fireplace Shovel Rust Resistant Iron Tool Indoor Outdoor Use. Color: Black, Condition: New. Listed at 15.38 USD. Ceramic Utensil Rest Kitchen Countertop Stove Top Cooking Utensils Holder New. Cordless Heated Neck Traction Device Ergonomic Pain Relief Shiatsu Massage New. Durable Dog Crate Topper Waterproof HDPE Secure Storage Table Indoor Use.