| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Ernie Ball |
| Type | Instrument Cable |
| Cable Length | 3in |
| Connector A | 6.35 mm (1/4 in) Jack Male |
| Connector B | 6.35 mm (1/4 in) Jack Male |
| MPN | 6384 |
| Color | White |
Check the listing for details. Ernie Ball 6384 Flat Ribbon Patch Cable 3in - White- 3 Pack 3". Color: White, Condition: New. Listed at 19.54 USD. Ernie Ball flat ribbon patch cables feature a high-quality design made with superior components that are built to last. The flat cable design and low-profile connectors allow for optimized pedalboard layout and cable routing. Multiple shielding materials preserve the signal with low handling noise, and the durable PVC jacket exterior ensures long-lasting performance. Cable length 3in (7.62cm).