| Conditions & Options | RH |
|---|---|
| Genuine OEM | Yes |
| Interchange Part Number | 643.FD8C15 |
| Designation | Used |
| PartNumber | 643 |
| Mileage | Unknown |
| Model | ESCAPE |
| Make | FORD TRUCK |
| Year | 2015 |
| Stock # | 05388 |
| Brand | FORD TRUCK |
| MPN | CP9Z5421812A |
| Manufacturer Part Number | CP9Z5421812A |
| Other Part Number | CP9Z5421812A |
| Inventory ID | 1378862 |
| VIN # | 1FMCU0G94FUB69103 |
| Donor VIN | 1FMCU0G94FUB69103 |
| Manufacturer Warranty | 6 Month |
| PartOut ID | A-124776027 |
Check the listing for details. ESCAPE 2015 Lock Actuator 1378862. Condition: Used. Listed at 40.00 USD. Pick up at our facilities is available. along with the RMA number. Seymour, CT 06483. 107 New Haven Rd. Seymour Auto Wrecking. No labor warranty is provided.