| Brand | Esinkin |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Color | Black |
| Item Height | 0.94 in |
| Model | W29-us |
| Ports | 3.5 mm Jack |
| Connectivity | Bluetooth |
| MPN | W29 |
| Features | AUX can access PC speakers, RCA can access home steri speakers |
| Item Length | 1.97 in |
| To Fit | Audio Receivers |
| Item Width | 1.97 in |
Check the listing for details. Esinkin Wireless Bluetooth Audio Receiver for Music Streaming Sound System. Color: Black, Condition: New. Listed at 27.99 USD. This wireless Bluetooth audio receiver by Esinkin is the perfect accessory for your music streaming sound system. With its compact design, it is easy to connect to your audio receivers and provides seamless connectivity with Bluetooth technology.