| UPC | 0042111783755 |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Brand | ESP |
| Type | Surge Protector |
| Model | XG-PCS-15D |
| MPN | XGPCS15DRIC |
| Cable Length | 6.25 in |
| Max. Input Current | 15 A |
| Outlets | 2 |
Check the listing for details. ESP SurgeX 120 V 15 Amp XG PCS 15D. Condition: Used. Listed at 74.99 USD. We’re happy to accommodate you.