| Reference SKU | 1066989 |
|---|---|
| Product Brand | ESP |
| Product Condition | Used |
| Model Number | XG-PCS-15D RIC |
| UPC | 0042111783755 |
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Brand | ESP |
| Type | Surge Protector |
| Model | XG-PCS-15D |
| MPN | XGPCS15DRIC |
| Cable Length | 6.25 in |
| Max. Input Current | 15 A |
| Outlets | 2 |
Check the listing for details. Esp XG-PCS-15D RIC Surge Protector. Condition: Used. Listed at 27.93 USD. Model:XG-PCS-15D RIC. Circuit Breakers. Roller Chains. Tool Storage. Gage Valves. Solenoid Valves. Solenoid Coils. Shock Absorbers.