| MPN | MS1071T |
|---|---|
| UPC | 037732010717 |
| EAN | 037732010717 |
| Type | Cabinet |
| Item Height | 10 in |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 10 in |
| Number of Shelves | 7 |
Check the listing for details. Espresso Media Storage. Condition: New. Listed at 278.09 USD. Color/Finish: Espresso. Ample storage space. Storage Capacity (cu. ft.): 0 cu ft. You will need a suitable adapter to use the item in your country. Certain restrictions apply. An adult signature will be required.