| Brand | Esselte |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 20 cm |
| Item Length | 20 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Item Width | 20 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specied |
| Type | Not Specified |
Check the listing for details. Esselte Contemporary Coloured Clip Paper 28mm Traditional Shape Plastic Coating. Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 45.86 USD. Fashion & Beauty. Very Compact High Quality Air Pump 12V Inflator Black Set of 3 Adaptors Included. Add to Favourites. Outdoors & Camping. Gadgets & Gizmos. Gift Ideas. Help Topics. Kids & Baby.