| Release Year | 2003 |
|---|---|
| Book Title | Essential Korean Phrase Book (Essential Phrasebook Series) |
| ISBN | 9780794600419 |
| Subject Area | Foreign Language Study, Travel |
| Publication Name | Essential Korean Phrase Book |
| Publisher | Periplus Editions (Hk) , The Limited |
| Item Length | 7.5 in |
| Subject | Asia / Far East, Multi-Language Phrasebooks, Korean |
| Publication Year | 2003 |
| Series | Essential Phrasebook Ser. |
| Type | Language Course |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Item Height | 0.4 in |
| Author | Gene Baik, Soyeung Koh |
| Item Weight | 6 Oz |
| Item Width | 4.2 in |
| Number of Pages | 152 Pages |
Check the listing for details. Essential Korean Phrase Book (Essential Phrasebook Series). Condition: Brand New. Listed at 13.39 USD. You are purchasing a New copy of 'Essential Korean Phrase Book (Essential Phrasebook Series)'.