| Color | Gray |
|---|---|
| Item Height | 18 in |
| Item Length | 18 in |
| Item Width | 18 in |
| Brand | Essential Medical Supply |
| Type | Quad Cane |
| Model | T40118G |
| MPN | T40118G |
| UPC | 754756841195 |
Check the listing for details. Essential Medical Supply Replacement Walker/Commode Tips, Gray, 1 1/8". Color: Gray, Condition: New. Listed at 10.99 USD. We collaborated in January 2024 to create project New Era Deals!