| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Scent Diffuser |
| Material | PP |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Power Source | Battery |
| Shape | Rectangular |
| Mount Type | Wall-Mounted/Tabletop |
| Operation Mode | Buttons |
| Display Screen Type | LED |
| Charging Interface | Type-C |
| Voltage | DC1.5V/5V |
| Power | 5W/8W (Type-C Power Supply) |
| Batter Type | 3 * D-Size Dry Batteries (Not Included) |
| Number of Fog Outlets | 1 |
| Available Timing Periods | 5 |
| Bottle Capacity | 150ml/5.07oz |
| Coverage Area | 100-300m³/3531.47-10594.4ft³ |
Check the listing for details. Essential Oil Diffuser Smart Portable Scent Machine Mini Scent Diffuser 150ML. Color: White, Condition: New. Listed at 53.24 USD. Efficient Atomization: This product can make the fragrance essential oil (excluding) and air mix evenly through the special internal structure design of the two-fluid air atomization core, and produce spray with the size of microdroplets.