| Brand | Estes |
|---|---|
| Type | Rocket Accessories |
| Item Height | 76mm |
| Theme | Military |
| Title | Rocket Mount Kit for D and E Engines Estes Rockets |
| Dimensions | 7 x 6 x 3 inches |
| MPN | 303159 |
| Material | Paper, Metal |
| Age Level | 10 years and up |
| Item Length | 177mm |
| Item Weight | 2.46 ouncesg |
| Item Width | 152mm |
| UPC | 0047776031593 |
Check the listing for details. Estes Rocket Mount Kit for D and E Engines #303159. Condition: New. Listed at 17.99 USD. Brand new, sealed in original packaging. •Item ships as pictured. •If you have any questions or concerns, feel free to send a message and I will be happy to help! Thanks for stopping by!