| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 3.125" |
| Color | Black |
| Closed Length | 4.5" |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 7.625" |
| MPN | 15-809B |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Clip Point |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Liner Lock |
| Model | Cheyenne Skinner |
| Features | Belt/Pocket Clip |
| Number of Blades | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Stainless Steel |
Check the listing for details. FROST CUTLERY CHEYENNE SKINNER 15-809B. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 3.00 USD. FROST CUTLERY CHEYENNE SKINNER 15-809B4 1/2" CLOSED LINER LOCK BLACK PLASTIC HANDLE3 1/8" STAINLESS STEEL SATIN FINISH BLADETHUMB STUD & METAL POCKET/BELT CLIPOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.