| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 3.0" |
| Color | Brown |
| Closed Length | 3.87" |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 6.87" |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Straight |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Lock Back |
| Number of Blades | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Plastic |
Check the listing for details. FROST CUTLERY EAGLE EYE 18-276RB. Color: Brown, Condition: New. Listed at 2.00 USD. FROST CUTLERY EAGLE EYE 18-276RB3 7/8" CLOSED3" BLADEPLASTIC RED/BLACK HANDLE6 7/8" OPENED One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4