| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Type | Pocket Knife |
| Blade Length | 3.125" |
| Color | Black |
| Blade Edge | Partially Serrated |
| Closed Length | 4.75" |
| Overall Length | 7.875" |
| Features | Thumb Stud |
| MPN | 17-728DEL |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Delrin |
Check the listing for details. FROST CUTLERY SLINGBLADE 17-728DEL. Color: Black, Condition: New. Listed at 3.50 USD. FROST CUTLERY SLINGBLADE 17-728DEL4 3/4" CLOSED DELRIN HANDLE SIDELOCK KNIFE3 1/8" STAINLESS STEEL HALF SERRATED BLADE THUMB STUD One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales