| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| MPN | HZB-12A |
| Item Depth | 8.7 in |
| Completion Time | 0-10 min |
| Brand | Frozenice |
| Type | Countertop Ice Maker |
| Capacity | 24 lbs |
| Energy Star | Compliant |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Item Height | 12.9 in |
| Voltage | 110 V |
| Model | NA |
| Features | LCD Display, Portable, Removable Basket |
| Number of Items | 1 |
| Finish | Painted |
| Item Width | 12.3 in |
| Power | 100 W |
| Item Weight | 26 lbs |
| Number of Settings/Programs | 2 |
| Country of Origin | China |
| UPC | na |
Check the listing for details. Frozen Ice Replacement Lid Motor Power Cord. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 22.10 USD.