| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Food Purifier |
| Power Source | Battery |
| Color | White |
| Voltage | 5V |
| Battery capacity | 4400 mAh |
| Country of Origin | China |
| Power | 8W |
Check the listing for details. Fruit and Vegetable Cleaner Ultrasonic Wireless Purifier. Color: White, Condition: Open box, Made in China. Listed at 20.99 USD. The Amazing Cheereasy YL-688 fruit and vegetable purifier.