| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Item Length | 21 in |
| Item Width | 13 in |
| Item Height | 6 in |
| Material | Stainless Steel, Acrylic |
| Color | Silver |
| Shape | Rectangular |
| Features | Reusable, With Lid |
| Capacity | 1.32 qt (Each Small Pan Capacity) |
| Type | Storage Container Set |
| Lid Type | Handle |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Fruit Pan Set 6 Small Pans Fruit Container With Lids And Water-filtering Gaskets. Color: Silver, Condition: New, Made in China. Listed at 90.82 USD. Number of Stainless Steel Lids: 6. Number of Acrylic Lids: 6. 6 Stainless Steel Lids. 6 Acrylic Lids. Number of Large Pans: 1. Number of Small Pans: 6. 6 Small Pans. Each Small Pan Capacity: 1.45L/ 1.32 Qt.