| Brand | ZENPORT |
|---|---|
| Product Weight (lb) | .21 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Product Depth (in) | 0.5 in |
| Product Height (in) | 6.5 in |
| Product Width (in) | 1.5 in |
| UPC | 711181877953 |
Check the listing for details. Fruit Sampling Knife with 4.75 In. Blade and Carrying Case. Condition: New. Listed at 23.67 USD. The Zenport KC05 fruit sampling knife with a 4.75 in. The knife safely folds up when not in use. Folding design fits in pockets for carrying. Overall length when open is 10.5 in. A black case is included for storage.