| Clamp Diameter | 40cm |
|---|---|
| Item Length | 40cm |
| Size | 40cm |
| Brand | FSA |
| Material | 6061 Alloy |
| Color | Black |
| Compatible Brand | FSA |
| Model | FSA |
| Compatible Model | FSA |
Check the listing for details. FSA Adventure Compact Handlebar. Color: Black, Condition: New. Listed at 47.00 USD. Your plan for the year includes mile and miles of undulating gravel, and you're looking for a comfortable handlebar that won't weigh you down. Enter FSA's Adventure Compact Handlebar and its ideal mix of durable comfort and affordability.