| Brand | FSA |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Color | Black |
| Clamp Diameter | 31.8 mm |
| Stem Type | Threadless |
| Material | Aluminum |
| Set Includes | Stem |
| Item Length | 120 mm |
| Steerer Tube Diameter | 1 1/8 in |
| Item Weight | 100-199 g |
| Item Width | 120 mm |
| Part Type | Stem |
Check the listing for details. FSA Alum Stem 120mm. Color: Black, Condition: Used. Listed at 25.00 USD. FSA Alum Stem 120mm. Light use not abused.