| Compatible Brand | For FSA |
|---|---|
| Color | Gold |
| Shell Width | 68 mm |
| Compatible Model | Shimano |
| Bottom Bracket Shell Type | BSA (English) |
| Material | Steel |
| Set Includes | Bottom Bracket |
| Item Length | 68 mm |
| Brand | FSA |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 24 mm |
| Spindle Type | MegaExo |
| Model | Mega Exo |
| Compatible Bike Type | Racing Bike, Road Bike, Time Trial/Triathlon Bike |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Items | 1 |
| Frame and Wheel rating | Good condition |
| Country of Origin | Taiwan |
| Item Width | 24 mm |
| Item Weight | 100 g |
| Part Type | Bottom Bracket |
Check the listing for details. FSA Mega Exo bottom bracket cupset 68mm English 24mm road cycling. Color: Gold, Condition: Used, Made in Taiwan. Listed at 14.95 USD.