| Restocking Fee | 20% |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | External Power Supply Switching |
| Brand | FSR Inc |
| Model | SP-ES |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| AMPLIFIER POWER: | 120 VAC, 12 AMPS, 60 Hz |
| RACK POWER: | 120 VAC, 11 AMPS, 60 Hz |
| RACK & DC: | 12 AMPS, 120 VAC, 60 Hz |
| AMP: | 12 AMPS, 120 VAC, 60 H |
| WAREHOUSE LOCATION: | IL 3-1 |
Check the listing for details. FSR Inc Model SP-ES External Switching Amplifier/Rack Power Supply. Condition: Used. Listed at 49.74 USD. FSR Inc Model SP-ES External Switching Amplifier/Rack Power Supply Please Note The Following: Actual Picture: Condition:Unit has signs of cosmetic wear.Unit was tested in a basic manner, connected for power.Unit does turn on, this is the extent of testing that wasperformed.1. Fast shipping2. If you have any questions regarding this item, please contact me _before_ bidding. --------------------------------------------Expedited shipping can be arranged upon request.Other Notes of InterestS&H : Multiple items purchased will be considered for discounted shipping.Shipments : All items will ship within 1 day of payment receipt.International Buyers – Please Note: Import duties, taxes, and charges are not included in the item price or shipping cost. These charges are the buyer's responsibility.Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding or buying.