| Brand | Fuji |
|---|---|
| Part Type | Rod Guide |
| Item Diameter | Outer : 12.2 mm |
| Number in Pack | 1 |
| Features | Titanium + Torzite |
| Model | T2-KLTG |
| Length | 23.6 mm |
| Height | 19.7 mm |
| Diameter | Outer : 12.2 mm |
| Other Measurements | Refer to diagram |
| UPC | 4512101990099 |
Check the listing for details. Fuji T2-KLTG Size 12 Rod Guide Torzite Titanium K Frame x 1 (0099). Condition: New. Listed at 21.90 USD. Features : Titanium + Torzite. Maker : Fuji. Product Highlight : Part : Rod Guide. Here at Shimreels, we are all nice people and we in turn hope that all the anglers out there are nice people as well.