| Color | Gray |
|---|---|
| MPN | NA |
| Year Manufactured | NA |
| Item Length | 4.7in |
| Brand | Fujifilm |
| Series | Instax |
| Type | Instant |
| Format | Instax Mini |
| Unit Type | Unit |
| Focus Type | Fixed |
| Manufacturer Warranty | NA |
| Item Height | 2.8in |
| Model | FUJIFILM instax mini 7 |
| Features | Cheki |
| Unit Quantity | NA |
| Country of Origin | Japan |
| Item Width | 4.8in |
Check the listing for details. FUJIFILM instax mini 7 instant camera Cheki Pop Unused item. Color: Gray, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 119.90 USD.