| Features | Varies |
|---|---|
| Format | Instax Mini |
| Item Width | 2.5" |
| Series | Compact |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 4.75" |
| Item Height | 5" |
| Focus Type | Manual |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Year Manufactured | Unknown |
| Model | Fujifilm instax mini 7S |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Fujifilm |
| Color | Blue |
| Type | Instant |
Check the listing for details. Fujifilm Instax mini 7s Instant Camera Blue with Owners Manual. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 25.00 USD. Takes AA batteries.