| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| MPN | H79703 |
| Item Length | 18 cm |
| Brand | Fujitsu |
| Type | Finger Print Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | LED |
| Item Height | 6 cm |
| Model | fi-5000n |
| Connectivity | Ethernet (RJ-45) |
| Features | Networkable |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 13 cm |
Check the listing for details. Fujitsu fi-5000n Finger Print Scanner Attachment New OB. Condition: New. Listed at 80.00 USD. Fujitsu fi-5000n Finger Print Scanner Attachment New New in Box Box has signs of wear, scuffs, label/tape residue. Please see pictures