| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Type | Sheetfed Scanner |
| Features | Duplex, Scanner |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Color Depth | 24 Bit |
| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
| Item Length | 292 mm |
| Item Width | 159 mm |
| Item Height | 152 mm |
Check the listing for details. Fujitsu fi-6130 Color Duplex Document Scanner - No Power Cable. Condition: Used. Listed at 99.99 USD. Scanning Modes: Simplex and duplex scanning. Optical Resolution: 600 dpi. Power cable. Double-sided color scanning in a single pass for maximum efficiency. Product Photo. Color Depth: 24-bit color. Image Output Formats: TIFF, JPEG, PDF, BMP.