| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), A5 (148 x 210 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 24 Bit |
| Memory | 16 MB |
| MPN | FI-6130 |
| Item Length | 7 in |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Fujitsu |
| Power Adapter | No |
| Type | Scanner Only |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Image Sensor | CCD |
| Item Height | 6 in |
| Model | Fujitsu fi-6130 |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Features | Duplex |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Item Width | 12 in |
| Product Line | Fujitsu DL |
| Country of Origin | China |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Fujitsu fi-6130 Desktop Pass Through Duplex Document Scanner For 4K pg count. Condition: Used, Made in China. Listed at 39.99 USD. Black or Color scanner: both. Page Count: 4000. Test pages scanned:Yes (see pictures).