| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Type | Sheetfed Scanner |
| Features | Duplex, Scanner |
| MPN | PA03540-B055 |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Supported Scanning Sizes | A8 (52 x 74 mm), A7 (74 x 105 mm), A6 (105 x 148 mm), A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Color Depth | 24 Bit |
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Item Height | 167 mm |
| Item Length | 276 mm |
| Item Width | 160 mm |
Check the listing for details. Fujitsu fi-6130Z Color Duplex Document Scanner PA03630- B055. Condition: Used. Listed at 99.99 USD. High-speed color duplex scanning to improve workflow efficiency. Optical Resolution: 600 dpi. Scan Speed: Up to 30 ppm (pages per minute) in color and mono. Product Photo. Model Number: PA03540-B055. Good overall used condition.