| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), Legal (8.5" x 14") |
|---|---|
| Color Depth | 24 Bit |
| MPN | fi-6130Z |
| Item Length | 285 mm |
| Brand | Fujitsu |
| Type | Desktop Scanner |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Item Height | 157 mm |
| Model | Fujitsu fi-6130Z |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Features | Duplex, Scanner |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Item Width | 160 mm |
| Country of Origin | Japan |
Check the listing for details. Fujitsu fi-6130Z Duplex Color Document Scanner - USB Cable Inc. Condition: Used, Made in Japan. Listed at 59.99 USD. Scan Speed: Up to 30 pages per minute (ppm) duplex. Scan Mode: Duplex color, grayscale, and black & white. Interface: USB 2.0. Scan Resolution: Up to 600 dpi optical. Product Photo. Color Depth: 24-bit color.