| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Type | Flatbed Scanner |
| Color Depth | 24 Bit |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Image Sensor | CCD |
| Model | Fujitsu FI-6770A |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Features | Duplex, Scanner |
| MPN | FI-6770A |
| Supported Paper Size | A3 (297 x 420 mm) |
| Product Line | Fujitsu FI |
Check the listing for details. Fujitsu FI-6770A Color Flatbed Image Document Highspeed Scanner. Condition: Used. Listed at 219.99 USD. Scan Resolution: Up to 600 dpi optical resolution. Scan Speed: Up to 70 pages per minute (ppm). Essential functions that a typical user would expect are verified working. Units may be missing components or parts that are not essential to key functions.