| Non-Domestic Product | No |
|---|---|
| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 24 Bit |
| MPN | PA03670-B085, PA03670B085 |
| Item Length | 6.7 in |
| Brand | Fujitsu |
| Type | Desktop Scanner |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Item Height | 6.4 in |
| Image Sensor | CCD |
| Model | Fujitsu fi-7160 |
| Connectivity | USB 1.0/1.1, USB 2.0, USB 3.0 |
| Features | Scanner |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Country/Region of Manufacture | Singapore |
| Item Width | 11.8 in |
| UPC | 0097564308093 |
Check the listing for details. Fujitsu FI-7160 document scanner Work Group Scanner fully set in box. Condition: Used. Listed at 435.00 USD. FUJITSU fi-7160 Color Duplex Workgroup Document Scanner * Bundle with both paper trays, OEM AC Adapter, USB + DVD Setup Driver (Burnt) * Scanner is tested in clean scan and guaranteed well functional. * Fast Shipping. Very Good-Refurbished